HAKKIMIZDA

1985 yılında inşaat sektöründe hizmete başlayan şirketimiz istanbulun yanısıra çevre illerde de geniş kapsamlı olarak faaliyet göstermiştir. Özelliklede son yıllarda istanbulda avcılardan çerkezköye kadar bir çok semtte faaliyette bulunduk ve halende devam etmekteyiz. Müşterilerimize rahat ve konforlu yaşam alanları oluşturmak için en kaliteli ürünler ve  teknolojinin getirdiği en son yenilikler kullanılarak yaşam alanlarımızı inşaa etmekteyiz. Parolamız olan malzemede kalite işçilikte kalite sloganımızı gerçekleştirmek için hiç bir masraftan kaçınmadık. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin desteğiyle ufuk noktamız herzaman daha da ileriyi göstermektedir.

Şuan Avcılar - Parseller, Çerkezköy ve Esenyurt - Saadetdere mahallesindeki inşaatlarımızda 90-105-120-135-190 ve 210 m²'lik 3+1 tek daireler ve 5+1,6+1 dubleks dairelerimiz alıcılara sunulmaktadır.
Mevcut inşaatlarımızı ve biten dairelerimizi yerinde görebileceğiniz gibi web sitemizden resimlerine bakabilirsiniz. Fiyatlar ve Detaylı bilgi için Lütfen Bizi Arayınız.